13 marzec

1. Dzień Otwarty dla Kandydatów do klas pierwszych

Szanowni Państwo,

16 marca o godz. 17:30 będzie możliwość spotkania się z uczniami oraz nauczycielami naszego liceum podczas Dnia Otwartego dla Kandydatów do klas pierwszych. Podczas spotkania Dyrekcja szkoły przedstawi ofertę edukacyjną na przyszły rok szkolny.

Pierwszy dzień otwarty zostanie przeprowadzony w formule online na platformie Discord.

Link do spotkania pojawi się już niebawem na szkolnej stronie na platformie Facebook dostępnej po kliknięciu w poniższych link

W przypadku braku możliwości uczestnictwa w spotkaniu, będzie możliwość wzięcia udziału w Dniu Otwartym dla Kandydatów do klas pierwszych w formule stacjonarnej, w siedzibie naszej szkoły już 27 kwietnia.

Szczegółowe informacje dot. rekrutacji na rok szkolny 2022/2023 znajdą Państwo TUTAJ.

Zapraszamy Kandydatów oraz ich Rodziców

Społeczność LXVII LO