12 lipiec

Bieżące informacje na temat rekrutacji zasadniczej

Aktualizacja: 18 lipca, 2022

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE PROCESU REKRUTACJI UCZNIÓW DO KLAS PIERWSZYCH

20.07.2022 14:00

OGŁOSZENIE WYNIKÓW REKRUTACJI W SYSTEMIE VULCAN

Publikacja list zakwalifikowanych do przyjęcia oraz informacja o wyniku rekrutacji kandydata na koncie indywidualnym w systemie rekrutacji.

21.07.2022 08:00 – 27.07.2022 15:00

WPROWADZANIE POTWIERDZENIA WOLI PODJĘCIA NAUKI W LXVII LO

Ostatnim krokiem, aby zostać naszym uczniem pozostanie dostarczyć do sekretariatu w ww. terminie:

1. oryginały dokumentów (świadectwo ukończenia SP oraz zaświadczenie o wyniku egzaminu)
  2. ankietę Ewidencyjną oraz dokumenty związane ze Stowarzyszeniem Oświatowym Warszawa – do pobrania TUTAJ.
  3. dwa wydrukowane zdjęcia do legitymacji ucznia LXVII opisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem, numerem PESEL, datą urodzenia, klasą.
  4. jedno zdjęcie w wersji elektronicznej w formacie JPG lub JPEG. Rozmiar zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. Wymagane wymiary zdjęcia to minimum 492×633 pikseli. Zdjęcia muszą zostać podpisane w nazwie pliku imieniem i nazwiskiem ucznia oraz klasą. Zdjęcia powinny zostać wysłane na adres sekretariat@jezioranski.edu.pl. UWAGA! Zdjęcie w wersji elektronicznej należy przesłać

28.07.2022 12:00

Publikacja list przyjętych do danej klasy wraz z określeniem pierwszego języka obcego, na który został przydzielony uczeń.

Listy te zostaną opublikowane również na naszej stronie internetowej, bez określania imienia i nazwiska. Numerem indentyfikacyjnym będzie numer wniosku do rekrutacji (umieszczony w lewym górnym rogu wniosku o przyjęcie kandydata, który kandydat generował w systemie rekrutacji VULCAN).

Jednocześnie tego dnia zostanie utworzona ewentualna lista wolnych miejsc.

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA – WOLNE MIEJSCA

UWAGA! Przypominamy, że wszyscy kandydaci, którzy nie zakwalifikowali się do naszej szkoły mogą wziąć udział w rekrutacji uzupełniające na wolne miejsca. Więcej informacji na ten temat pojawi się niebawem na naszej stronie internetowej.