18 lipiec

Informacje dla kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia

Aktualizacja: 20 lipca, 2022

Drodzy Kandydaci,

poniższa informacja dotyczy wszystkich z Was, którzy 20 lipca otrzymali informację w zakwalifikowaniu się do naszej szkoły.

WPROWADZANIE POTWIERDZENIA WOLI PODJĘCIA NAUKI W LXVII LO

Ostatnim krokiem, aby zostać naszym uczniem pozostaje dostarczyć do sekretariatu w terminie od 21 do 27 lipca do godziny 15:00:

1. oryginały dokumentów (świadectwo ukończenia SP oraz zaświadczenie o wyniku egzaminu)
  2. ankietę Ewidencyjną oraz dokumenty związane ze Stowarzyszeniem Oświatowym Warszawa – do pobrania TUTAJ.
  3. dwa wydrukowane zdjęcia do legitymacji ucznia LXVII opisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem, numerem PESEL, datą urodzenia, klasą.
  4. jedno zdjęcie w wersji elektronicznej w formacie JPG lub JPEG. Rozmiar zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. Wymagane wymiary zdjęcia to minimum 492×633 pikseli. Zdjęcia muszą zostać podpisane w nazwie pliku imieniem i nazwiskiem ucznia oraz klasą. Zdjęcia powinny zostać wysłane na adres sekretariat@jezioranski.edu.pl. UWAGA! Zdjęcie w wersji elektronicznej należy przesłać.

UWAGA!

Przygotowaliśmy dla nowych uczniów klas pierwszych niezbędnik w formie najważniejszych informacji po przyjęciu do naszej szkoły. Można go pobrać TUTAJ.