28 lipiec

Rekrutacja uzupełniająca. Jak się przygotować?

Drodzy Kandydaci,

TUTAJ można pobrać regulamin rekrutacji uzupełniającej wraz z wykazem wolnych miejsc.

W rekrutacji uzupełniającej do klas pierwszych może wziąć udział każdy absolwent szkoły podstawowej bez względu na to, czy aplikował do naszej szkoły w pierwszej turze rekrutacji.

Proces rekrutacji uzupełniającej odbywa się w tym roku poprzez składanie podań papierowych do wybranych szkół. Aby wziąć udział w rekrutacji na wolne miejsca, należy złożyć poniższe dokumenty w sekretariacie szkoły:

1. podania o przyjęcie na wolne miejsca (należy wydrukować obustronnie) (do pobrania TUTAJ)
  2. kopia świadectwa ukończenia szkoły podstawowej
  3. kopia zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

Zgodnie z harmonogramem, dokumenty należy składać w dniach od 1 do 3 sierpnia. W uzasadnionych przypadkach dokumenty mogą zostać przyjęte wcześniej.