
Tegoroczny Piknik Szkolny dostarczył uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. Piękna pogoda, liczne atrakcje oraz wspólnie spędzony czas sprawiły, że wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczniów, absolwentów i nauczycieli .
Jedną z atrakcji były zajęcia oraz pokaz aikido przygotowane przez naszą uczennicę Agatę Dobrzyńską. Uczestnicy mogli poznać podstawowe techniki tej sztuki walki oraz zobaczyć efektowny pokaz umiejętności.
Dużym zainteresowaniem cieszyła się również lekcja tańca jazz prowadzona przez naszą uczennicę Gaję Zawadę. Wspólna nauka kroków tanecznych dostarczyła wszystkim wiele radości i pozytywnej energii.
Wyjątkowym gościem pikniku był podróżnik i żeglarz Aleksander Hanusz, który opowiedział o swoich niezwykłych wyprawach. Jego barwne relacje i ciekawe zdjęcia pozwoliły uczestnikom przenieść się w odległe zakątki świata.
Sportowych emocji dostarczył mecz siatkówki pomiędzy mistrzami szkoły a absolwentami. Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji zwycięstwo odnieśli obecni mistrzowie szkoły, wygrywając 25:23.
Przez cały czas trwania pikniku na uczestników czekały liczne dodatkowe atrakcje. Można było skorzystać z grilla, spróbować pysznych ciast przygotowanych przez uczniów oraz skosztować waty cukrowej. Miłośnicy gier planszowych chętnie spędzali czas przy wspólnej rozgrywce, a osoby preferujące aktywny wypoczynek mogły zagrać w tenisa stołowego, badmintona oraz indiacę.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia oraz uczestnikom za stworzenie wspaniałej atmosfery. Już dziś czekamy na kolejny Piknik Szkolny!








00-528 Warszawa
ul. Hoża 11/15